Lessenrooster volwassenen 4e graad en specialisatie 2018-2019

Ben je op zoek naar een mogelijkheid om je artistiek te ontplooien, dan ben je welkom in onze academie. Hier kan je zien op welke momenten de lessen plaatsvinden.

 

4e Graad en SPECIALISATIE 2018-2019

Je kan kiezen om 8u/w les te volgen of 4u/w.

 

Architectuurtekenen en ruimte (Sus Driessen)

• dinsdag van 18.00 u. tot 21.30 u.

• donderdag van 18.00 u. tot 21.30 u.

 

Beeldhouwen en ruimte (Hilde Cornoedus en Jos Debusscher)

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

• donderdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u.

• donderdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u.

• zaterdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u.

• zaterdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u.

Boekbinden (Leen Severs)

• donderdag van 13.00 u. tot 16.30 u. en van 17.00 u. tot 20.30 u.

Keramiek (Sandra Vanspauwen en Lydia Steyls)

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (Lydia Steyls)

• donderdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u. (Lydia Steyls)

• donderdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (Lydia Steyls)

• woensdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (Sandra Vanspauwen)

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (Sandra Vanspauwen)

• vrijdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (Sandra Vanspauwen)

• vrijdagavond van 17.30 u. tot 21 u. ((Sandra Vanspauwen)

• zaterdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u. (Sandra Vanspauwen)

Tekenkunst (David Vandegoor, Martine Grosjean)

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (David Vandegoor)

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. ((David Vandegoor)

• donderdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (Martine Grosjean)

• vrijdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (Martine Grosjean)

• zaterdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u. (David Vandegoor)

• zaterdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (David Vandegoor)

 

NIEUW

LEVEND MODEL

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.(Erwin Oosterbosch)

• vrijdagavond van 17.30 u. tot 21 u. (Erwin Oosterbosch en Jos Debusscher) 

 

Schilderkunst (Debora Leonarduzzi en Kris Gevers)

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (Kris Gevers)

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u. (Kris Gevers)

• donderdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u. (Debora Leonarduzzi)

• vrijdagnamiddag van 13.00 u. tot 16.30 u (Debora Leonarduzzi)

• vrijdagavond van 17.30 u. tot 21u. (Debora Leonarduzzi)

• zaterdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u. (Debora Leonarduzzi)

 

Textiele Kunsten (Annemie Boonen en Sus Driessen)

• donderdag van 9.40 u. tot 17.30 u.

• vrijdag van 10.30 u. tot 20.30.20 u.

Grafisch ontwerp en illustratie

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

Grafiekkunst (Erwin Oosterbosch)

• donderdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

• zaterdagvoormiddag van 9.00 u. tot 12.30 u.

 

NIEUW

PROJECTATELIER ARC&D (Annemie Boonen en Sus Driessen)

• dinsdagavond van 18.00 u. tot 21.30 u.

• vrijdagavond van 17.30 u. tot 21 u.